Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included

  • 21 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο

Η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included Μπράιτον με 1 υπνοδωμάτιο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Παρατηρητήριο British Airways i360 και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.

Επίσης, διατίθεται ιδιωτικό μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.

Παρέχεται μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Mandarin Garden σερβίρει σπεσιαλιτέ κινέζικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια.

Η βίλα με 1 μπάνιο βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία, 3 χλμ. από το Πάρκο Preston, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως η Κοιλάδα Devil's Dyke είναι σε απόσταση 4 χλμ. Το Πάρκο Hove απέχει σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από την παραθεριστική κατοικία. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Brighton, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ., προσφέρει διάφορες επιλογές μετακίνησης στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included Μπράιτον
Modern 5 Bedroom House In Hove, Sleeps 8, Van & Car Parking, Ev Plug
Τιμή μόνο για κινητά

Modern 5 Bedroom House In Hove, Sleeps 8, Van & Car Parking, Ev Plug

9.0
Άριστο 2 σχόλια
593 μ από το κατάλυμα
Bright 3 Bed House,Free Street Parking,Garden,Nr Seafront
Τιμή μόνο για κινητά

Bright 3 Bed House,Free Street Parking,Garden,Nr Seafront

1 χλμ. από το κατάλυμα
Brighton & Hove, 4 Bedrooms, 5 Beds, Garage
Τιμή μόνο για κινητά

Brighton & Hove, 4 Bedrooms, 5 Beds, Garage

7.8
Καλό 20 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 184 USD 166
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    40 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Aldrington Railway Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Υπάρχει Wi-Fi σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included;
      Ναι, οι πελάτες η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included μπορούν να επωφεληθούν από Wi-Fi στα δωμάτια.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included αποτελεί 131£.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included;
      Οι πελάτες της η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included πρέπει να έρθουν από τις 23:30 και να φύγουν μέχρι τις 12:00.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included περιλαμβάνουν Mandarin Garden και The Grenadier.
    • ❓
      Υπάρχει θέα σε η βίλα;
      Ναι, τα παράθυρα της η βίλα βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    40 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Aldrington Railway Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lindas Lodge Free Parking Air Con Plus Provisions Included Μπράιτον

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο